header


Vŕtanie studní

Poskytujeme  služby v oblasti vrtov a studniarskych prác na území Západného a Juhozápadného Slovenska

Predmetom podnikateľských aktivít v dobe založenia bolo studniarstvo a vŕtanie studní s cieľom získať úžitkovú vodu. Spoločnosť sa v tom čase zameriavala hlavne na rodinné domy, chaty a pozemky. S rastúcim dopytom po našich službách sme však rozšírili i poskytované služby:

- vrty pre tepelné čerpadlá /voda-voda/
- hydrogeologické vrty
- prieskumné vrty
- závlahy a závlahová technika

 

Pri službách tohto typu je potrebné mať aj oprávnenie od Banského úradu.

V rámci poskytovaných služieb ponúkame tiež komplexné služby na kľúč (vyhotovenie studne a zavedenie čerpacej techniky do objektu).

Našim cieľom je vyhovieť každému zákazníkovi, preto kladieme vysoký dôraz na kvalitu práce odvedenej za pomoci budovacej a čerpacej techniky.
Súčasťou našich vrtných prác sú aj rozoberateľné vrtné súpravy s prejazdom 80 cm. Vďaka nim sa vieme dostať aj cez úzke priestory (napr. dom, obývačka, balkón, terasa, atď.)


Cieľ spoločnosti


      Hlavným zámerom našej spoločnosti je nájsť a navrhnúť kvalitný a dostupný zdroj podzemnej vody pre nášho klienta. Zároveň sa snažíme, aby naše podnikateľské aktivity ostali aj naďalej prijateľné a vyhľadávané na slovenskom trhu. Vieme, že na dosiahnutie takejto kvality a úspechu v silnom konkurenčnom prostredí je potrebný správny výber zamestnancov, dodávateľov a spolupracovníkov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky spoločnosti a, čo je najdôležitejšie, sú schopní a ochotní vykonávať kvalitnú a poctivú prácu. Sme totiž presvedčení, že len s kvalitnou a poctivou prácou môžeme uspieť.